5 blogerek modowych wartych Twoich lajków

Blogi modowe istnieją już od początku 2000 roku lecz dziś blogowanie to zupełnie inny sposób docierania do klienta. Chociaż blogi modowe są na najwyższym poziomie, nie możemy kłócić się z faktem, że platformy społecznościowe takie jak Instagram, pozostają największym forum do przekierowania ruchu do strony blogerów modowych.
Ale nie jest to powód do narzekania, ponieważ dzięki temu nasze życie jest dwa razy łatwiejsze. Jest to tak zwana gra hasztagowa. To dzięki hasztagom sięgamy głęboko do profili ludzi – pochłonięci tracąc nawet cały dzień poprzez przeglądanie jednego hasztaga po drugim.

Czasami widok co drugiego influencera mającego tysiące (a czasami miliony obserwujących) może być przytłaczający. Jednak niektórym blogerom modowym udaje się wyróżnić spośród tylu konkurencyjnych profili.
Jeśli chcesz być na bieżąco w najnowszych trendach sprawdź listę poniżej.

1. Lisa Gachet – Make My Lemoniade
Paryska blogerka modowa i królowa DIY. Zaczęła „blogować” kilka lat temu a ostatnio wprowadziła markę, która prezentuje coś w co naprawdę wierzy – Do It Yourself Fashion. To fascynująca koncepcja tworzenia odzieży z limitowanej edycji, która odzwierciedla osobowość. Na blogu Lisy jest kolorowo a zarazem kobieco. Jeśli lubisz owocowe akcenty – warto obserwować.

2. Lyn Slater – Accidental Icon
Ta 60-cio letnia babcia ze śnieżnobiałymi fryzurami na głowie bardzo przeżywa to wszystko i podnosi poprzeczki coraz wyżej. Z kwiecistymi kimonami, „płonącymi” okularami przysłonecznymi i zaraźliwym poczuciem mody Lyn wierzy i pokazuje, że „wiek jest tylko zmienną”. Już ponad 600 tysięcy osób obserwuje Panią Lyn a jej fanklub wciąż rośnie.

3. Akanksha Redhu
Od codziennego wyglądu po podróżnicze posty, styl życia, porady kosmetyczne, relacje z wydarzeń i oczywiście – moda! Akanksha prowadzi jeden z najlepszy blogów modowych
w Indiach. Gustowne okulary przeciwsłoneczne, wygodna sukienka bambusowa, 100% cotton – to znajdziesz na jej Instagramie. Sięgnij po wskazówki od samej Pani Redhu.

4. Chriselle Lim – The Chriselle Factor
Pani Chriselle ma prawie 29 milionów wyświetleń na Youtubie i ponad pół miliona subskrypcji, dlatego jest ona niezaprzeczalnie znaczącą osobą w świecie mody. Ta ekspertka, mimo że była związana z wielkimi nazwiskami w branży fashion, założyła blog aby podzielić się swoim osobistym stylem. Swoje filmy nagrywa by edukować i inspirować inne kobiety.

5. Leandra Medine – Man Repeller
Amerykańska blogerka modowa. Na swoim blogu Man Repeller mówi „o wszystkim co kobiety kochają a mężczyźni nienawidzą” – cytując ją. Ma wyjątkową umiejętność łączenia mody i nadawania jej komediowej estetyki. Jej motto życiowe to aby nie brać wszystkiego na poważnie. Sprawdź jej bloga a dowiesz się o czym mowa.

Nie każdy z nas może pozwolić sobie na kolekcje projektantów lub limitowane edycje. Możemy natomiast skorzystać z powyższych wskazówek modowych, zaprojektować własne stroje i wyglądać ekscytująco. Jak udowodniono wyżej – wiek nie ma znaczenia!
A jakie są Twoje ikony stylu? Czy masz guru mody za którym podążasz?
Daj znać dodając tekst w sekcji komentarzy poniżej.

Jeden komentarz w temacie “5 blogerek modowych wartych Twoich lajków

Dodaj komentarz