Jak wybrać modną fryzurę na imprezę okolicznościową?

Prawdziwa elegancja polega na tym, aby wizerunek zewnętrzny był odpowiedni do okoliczności.

Zwłaszcza fryzura ma duże znaczenie. Zadbane i pięknie uczesane włosy to nieodłączny atrybut nowoczesnej kobiety. Ważne jest też aby dobrać odpowiednią fryzurę do charakteru imprezy.

Wybierz stylizację modną i twarzową

W każdej sytuacji staraj się podkreślić swoją kobiecość. Czy to będzie prywatna impreza u znajomych, świąteczne spotkanie w rodzinnym gronie, czy zabawa w topowym klubie. Bądź na bieżąco z trendami modowymi a jednocześnie zaznacz swój oryginalny styl.

Efektowna fryzura na domówkę

To znakomita okazja do wykonania swobodnej stylizacji z długich włosów. Zakręć ich dolne części w duże pukle i zaczesz  asymetrycznie, aby luźno opadały na jedno z ramion. To zawsze wygląda zmysłowo i intrygująco. Dla włosów krótszych wybierz klasycznego boba. Najlepiej z grzywką, która dodaje dziewczęcego uroku.

Jakie uczesanie na przyjęcie rodzinne?

Musisz zaprezentować się wyjątkowo elegancko aby podkreślić rangę spotkania. Ma być efektownie ale skromnie. Jeśli masz niezbyt długie włosy, najlepiej sprawdzi się fryzura z przedłużonym warkoczem. Może to być jeden splot upięty z tyłu głowy. Albo dwa przedłużone warkocze z wplecionymi wstążkami, opadające swobodnie na ramiona. Przedłużony warkocz możesz upiąć fantazyjnie na  różne sposoby.

Co na karnawałowe szaleństwa?

W tym sezonie na parkietach królują zwiewne fryzury. Gładkie proste i puszyste włosy lub loki okalające twarz. Na koncert i tańce w klubie rockowym część włosów upnij w kok a reszta może spływać w nieładzie. W sali balowej zachwycisz fryzurą z przedłużonym warkoczem ozdobionym lśniącą klamrą.