Trendy w makijażu 2024 z NYX

Trendy w makijażu twarzy w nadchodzących miesiącach przedstawiają się bardzo ciekawie – twierdzą tak światowi wizażyści, w tym przedstawiciele marki NYX. Rok 2024 w makijażu upłynie pod znakiem kolorowych odcieni, które stanowią synonim blasku i radości. Makijaże oczu przyciągają spojrzenia, są estetyczne i skrojone na miarę zarówno miłośniczek minimalizmu, jak i maksymalizmu. Sprawdź, o jakich mowa!

1. Trendy w makijażu twarzy 2024
2. Trendy w makijażu oczu 2024
3. Linia kosmetyków NYX Professional Makeup

Trendy w makijażu twarzy 2024

Makijaż twarzy ma podkreślić rysy, wydobyć wszystko, co najpiękniejsze w skórze, ale jednocześnie maskować niedoskonałości. W nadchodzących miesiącach prym będzie wiódł blask skóry – glass skin. Tutaj mamy do czynienia z efektem tafli lustra – tak zwanym – mokrym połyskiem. Bardzo ważną rolę w trendach w makijażu 2024 będzie odgrywał także róż. Podkreślenie kości policzkowych ma być widoczne i sprawiać, że będzie ona prezentowała się ona zjawiskowo i świeżo. Pamiętajmy również o tym, aby była ona dobrze nawilżona i przygotowana do makijażu. Stosowanie dobrej klasy kosmetyków, to klucz do sukcesu. Do tego dobrej jakości podkłady, korektory czy też bronzery i modny makijaż jest jak najbardziej wskazany.

Przepięknie będzie się prezentować również dobrze dobrany podkład – musi znakomicie korespondować z kolorystyką skóry. To ogromnie istotne na drodze do wykonania makijażu. Z powodzeniem można również stawiać na podkreślenie ust. Na topie będzie wciąż kolorowy wariant szminki pod tytułem głęboka czerwień, ale równie istotnym trendem będzie podkreślanie ich z pomocą pomadek o dwóch różnych kolorach. Takie działanie może wydawać się nieco ekstrawaganckie, ale odpowiednio zestawione będzie wpływało na to, że efekt WOW zostanie znakomicie zachowany.

Makijaż 2024 ma podkreślać nasz charakter i osobowość. Nie ma znaczenia czy jesteśmy ekspresyjni czy też bardziej zachowawczy. Dla każdego typu osobowości znajdzie się miejsce w trendach. Makijaż jest naszą drugą skórą i można śmiało powiedzieć, że powinien być skrojony na miarę naszych potrzeb, oczekiwań, samopoczucia jak również sytuacji. Bez względu na trendy, mamy czuć się w nim komfortowo i dobrze.

Trendy w makijażu makijażu oczu 2024

Wśród najbardziej gorących trendów w makijażu oczu 2024 na pierwszy plan wysuwa się między innymi mocne, kwiatowe i geometryczne dekory. Na pewno przypadną do gustu profesjonalnych wizażystów na całym świecie, jak i zwykłych użytkowniczek. Baw się potencjałem, jaki daje matowe wykończenie, ale nie odżegnuj się także od blasku i neonów. Stawiaj przy tym na dobrej jakości pędzle kosmetyczne i wysoką jakość kosmetyków do makijażu w tym produkty marki NYX. Można je znaleźć pod tym adresem: https://www.ladymakeup.pl/sklep/nyx-professional-makeup.html. Nie bez znaczenia pozostaje także obecność morelowego koloru. Wprowadzenie go z pomocą gradientów na całe górne powieki można osiągnąć iście spektakularny efekt. W nadchodzącym roku prym będzie wiódł również jasny złoty odcień, który znakomicie sprawdzi się zarówno w przypadku makijażu dziennego, jak i wieczorowego. Będzie przepięknym kompanem podkreślającym spojrzenie, ale jednocześnie wprowadzającym na twarz blask, szyk i elegancję.

Linia kosmetyków NYX Professional Makeup

Produkty i kosmetyki NYX są dedykowane zarówno profesjonalnym wizażystom, jak i osobom, które wykonują makijaż amatorsko w zaciszu własnego domu. Charakteryzują się bardzo dobrą trwałością i odpowiadają na potrzeby każdego użytkownika. To sprawia, że są doceniane nie tylko w naszym kraju, ale także na całym świecie. Mocno utrzymują się w trendach, jednakże mają również propozycje klasyczne, które nigdy nie wychodzą z mody.