Integracja pracownicza w namiocie imprezowym

O tym, jakie benefity płyną z integracji pracowników każdego przedsiębiorstwa nie trzeba nikogo przekonywać. Dobrze zgrany zespół to podstawa efektywnego funkcjonowania firmy. Możemy wspierać ducha wspólnoty i podsycać uczucie, że “wszyscy gramy do jednej bramki” poprzez cykliczne organizowanie przyjęć dla naszych pracowników.

Namiot imprezowy a integracja pracownicza


Jeśli chcesz zorganizować fantastyczne przyjęcie dla pracowników, warto zdecydować się na wykorzystanie pleneru – w szczególności teraz, gdy dni stają się coraz cieplejsze. Namiot imprezowy będzie stanowił wspaniała bazę przyjęcia, natomiast wiele aktywności i np. konkursów sportowych możemy organizować w jego pobliżu. Doskonale w tej roli spisze się namiot imprezowy z DAS COMPANY.

Pomysły na integrację w namiocie imprezowym

Nie masz pomysłu na integrację w namiocie imprezowym? Bez obaw, przychodzimy z podpowiedziami. 

  • Konkurs łucznictwa o puchar prezesa – dyscyplinie może przyświecać hasło, że szlifujemy naszą skuteczność, by już zawsze trafić w dziesiątkę z pomysłami na kolejne kampanie dla klientów.
  • Wyścigi w workach lub rzucanie ziemniakiem – dodaj nieco humoru, ponieważ rywalizacje nie muszą być super poważne.
  • Zawody kajakarskie.
  • Bieg na orientację.
  • Sporty ekstremalne – quady lub 4×4.
  • Piniata wypełniona słodyczami.
  • Grill party.
  • Ogromne ognisko.

W namiocie imprezowym z powodzeniem zorganizujesz kącik, w którym uczestnicy imprezy mogą spokojnie zjeść posiłek. Możesz w nim również zaaranżować parkiet taneczny, zaprosić didżeja i pozwolić na zabawę do białego rana. Po dniu pełnym ciekawych konkurencji sportowych wielu wielbicieli tańca z pewnością poczuje się jak ryba w wodzie.

Ponieważ nie każdy lubi tańczyć, w przeciwległej części namiotu możesz zaaranżować miejsce do spokojnego odpoczynku i wesołych rozmów. Ustaw kilka stolików oraz wygodne siedziska. Uczestnicy imprezy z pewnością docenią fakt, że pomyślałeś o wszystkich ich potrzebach. Czyż nie to właśnie świadczy o byciu dobrym szefem?