Trendy modowe wśród gwiazd – co noszą gwiazdy?

Tak zwane gwiazdy lubią się wyróżniać, no i przede wszystkim lubią zwracać uwagę fotoreporterów. Tak naprawdę trudno jest stwierdzić zasady jakimi rządzi się moda gwiazd. Dlaczego? Ponieważ stylizacji na roku 2022 jest bardzo dużo. Królują jaskrawe kolory, pastele oraz mamy i klasykę, a więc czerń czy biel.

Styl gwiazd przekłada się na codzienną modę

Bez wątpienia styl gwiazd scenicznych nawet dość mocno wpływa na styl mody codziennej. Gwiazdy sceniczne ubierają się bardziej w teatralne stroje. Takie kreacje robiły duże wrażenie nawet na tych co siedzieli w ostatnim rzędzie na koncercie lub innym występie. Ale są i takie co swoją kreatywnością mody przełożyły się na modę codzienną np. odkryte brzuchy, jeansy podarte, obcisłe sukienki.

Gwiazdy coraz częściej na swoich Social Media pokazują co ubierają. Dlatego można na podstawie tego stwierdzić co będzie królowało w roku 2022. Moda gwiazd opiera się przede na total look. Wydaje się, że w nadchodzących trendach będzie:

 1. Dzianinowe swetry,
 2. Garsonki,
 3. Gorsety,
 4. Kozaki w kolorze całej stylizacji,
 5. Czerwień z różem,
 6. Apaszki na głowę.

Gwiazdy oraz ikony stylu. Wśród nich wyróżniają się:

 • Małgorzata Kożuchowska,
 • Magda Mołek,
 • Danuta Stenka,
 • Maja Ostaszewska,
 • Jessica Mercedes.

Więcej o wyżej wymienionych popularnych osobach przeczytasz pod adresem www.sensacja.pl.

Styl dla gwiazd to osobowość i naturalność, która nigdy nie wyjdzie z mody. Moda to przede wszystkim kobiecość, no i dojrzałość. Dla tych gwiazd liczy się tylko naturalność. Styl nie posiada wieku. Większość z nas próbuje naśladować gwiazdy. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ wydaje się wszystkim, że gwiazdy ubierają się lepiej od nas.